Zakázky z roku 2016 a starší

Parkovací stání a plot Chýně

Zadání poptávky: Výkopové práce, betonáž obrubníků, betonáž palisády, betonáž plotových sloupků, vytvoření venkovního schodiště, montáž kanalizace, pokládka dlažby včetně vytvoření podloží, montáž plotových výplní.

HodnoceníS výsledkem jsme spokojeni. Byla dodržena cena i termín. Pan Rusnak dokázal vyřešit mnoho detailů, se kterými jsme při plánování prací vůbec nepočítali. Mohu jen doporučit.

15.12.2015 (Hostivice, okr. Praha-západ)

Pergola Nebušice

Zadání poptávky: Výroba a montáž dřevěné konstrukce pergoly, montáž palubek, montáž střešní krytiny (bonský šindel), montáž klempířských prvků.

Hodnocení: S postavenou pergolou jsem velice spokojená, vypadá opravdu dobře. Zakázka byla provedena v určeném termínu za dohodnutou cenu a hlavně kvalitně. Komunikace s panem Rusnákem naprosto bezproblémová – co řekl, to splnil. V případě potřeby bych pana Rusnáka určitě opět kontaktovala.

29.11.2016 (Praha)

Pergola s podlahou Chýně

Zadání poptávky: Dobrý den, viděla jsme Vaše práce, které se mi líbí. Chtěla bych poptat dřevěnou pergolu cca 4x5m s okapem a prosvícenou střechou (materiál si nechám poradit – aby byl co nejlépe udržovatelný). Pergola navazuje na dům. Co se týče podlahy, tak již je zámková dlažba, která ovšem během posledních 7mi let pracovala, tak není rovná a prorůstá jí zelen. Pokud by bylo možné na ni položit dřevěnou podlahu. PS: Pro představu místa Vám posílám jednu foku v příloze a omlouvám se, ale lepší jsme narychlo nenašla 😉 Budu ráda, když si uděláte čas na osobní schůzku.

Hodnocení: S realizací jsme byli velmi spokojeni. Cena i termín byly dodrženy. S dodavatelem byla skvělá komunikace, určitě bych doporučuji a pokud budeme něco do budoucna potřebovat, tak se na něj jistě obrátíme. Na zjištění závad je moc brzy, ale zatím se žádné nevyskytly.

10.05.2016 (Chýně, okr. Praha-západ)

Pergola Žernovka

Zadání poptávky: Volně stojící zahradní pergola, rozměr 3 x 5 metrů půdorys, vynesená na dřevěných profilech, sedlová střecha, klasicky krov, střešní taška Bramac Montero rubinove cervena, zespoda plné podbití, okap měď, na zemi zamkova dlažba nebo jiný ekvivalnet. Cena je sice samozřejmě důležité kritérium, ale není důležitější je kvalita zpracování a životnost.

HodnoceníVše perfektní, provedeno v dohodnutém termínu i ceně.

05.09.2015 (Žernovka, okr. Praha-východ)

Pojezdová terasa nad bazén

Zadání poptávky: Frézování drážek pro kolejnice, montáž kolejnic, montáž podkladního roštu, montáž terasových prken (skrytá montáž), montáž čelních prken.

Hodnocení: S provedenou práci jsem byl moc spokojen. Hlavně dodržení termínu realizace a pomoc s realizací.

16.12.2016 (Vinařice u Kladna, okr. Kladno)

Parkovací stání Lidice

Celkové hodnocení: Vše ok, cena, domluva, kvalita. Doporučuji

p. Stefanidis, 18.04.2017 (Lidice, okr. Kladno)

Pokládka zámkové dlažby Buštěhrad

Celkové hodnocení: Na pana Rusnáka je spolehlivost, co řekne to platí. Cena a kvalita na výborné úrovni, těším se na další spolupráci. Josef Fiala.

p. Fiala, 14.10.2016 (Buštěhrad, okr. Kladno)

Pergola Doksy

Celkové hodnocení: Nabídka na materiál neodpovídala našim představám, a proto jsme si jej zajistili sami. Nicméně samotná práce byla odvedená kvalitně a dle dohodnutého harmonogramu.

p. Čech, 22.08.2016 (Doksy u Kladna, okr. Kladno)

Pergola a parkovací stání Líbeznice

Celkové hodnocení: S panem Rusnákem byla radost spolupracovat. Termín i cena byly dodrženy, s výsledkem jeho práce jsme moc spokojeni. V průběhu jsme udělali i drobné změny, které ochotně zrealizoval.

p. Vašíčková, 29.07.2016 (Líbeznice, okr. Praha-východ)

Terasa Hřebeč

Celkové hodnocení: Realizace proběhla dle dohody a poměrně rychle. Během stavby jsme ještě určité věci měnili a pan Rusnák je bez problémů realizoval. S výsledkem jsme naprosto spokojeni.

p. Drahonovský, 29.05.2016 (Hřebeč, okr. Kladno)

Vysutá terasa Petrov

Celkové hodnocení: S prací i jednáním jsem maximálně spokojený. Pan Rusnák mi ve všem vyšel vstříc, když to bylo vhodné, navrhl i lepší řešení. Jeho služby mohu vřele doporučit.

p. Hájek, 24.04.2016 (Petrov u Prahy, okr. Praha-západ)

Zastřešení Chýně

Celkové hodnocení: Vše v pořádku. Rád opět využiji.

p. Korba, 07.12.2015 (Chýně, okr. Praha-západ)

Pergola Hostivice

Celkové hodnocení: S výsledkem jsme velmi spokojeni, pan Rusnák odvedl velmi kvalitní práci, komunikace s ním je bezproblémová a vždy dodržel dohodu. Navíc při realizaci vždy hledá nejvhodnější řešení. Jednoznačně můžeme doporučit.

p. Stoklasa, 04.12.2015 (Hostivice, okr. Praha-západ)

Terasa Lidice

Celkové hodnocení: Pan Rusnák u nás realizoval stavbu betonové tarasy obložené dlažbou. Předem jsme se domluvili na provedení a ceně, sepsali smlouvu o dílo. Pracoval zcela samostatně, o vše se postaral, postupy s námi konzultoval. Na čem jsme se domluvili platilo. Určitě se mu ozveme, pokud budeme ještě něco potřebovat. Spolupráci s panem Rusnákem mohu s klidným srdcem doporučit.

p. Venclovská, 16.09.2015 (Lidice, okr. Praha-západ)

Terasa Přední Kopanina

Celkové hodnocení: S realizací jsme moc spokojeni. Dohodnutý termín i cena souhlasila. Vřele doporučujeme.

p. Zabloudilová, 02.09.2015 (Přední Kopanina)

Plot Hostivice

Celkové hodnocení: S výsledkem jsem byl velmi spokojen, byl dodržen termín i cena. Komunikace s panem Rusnákem vynikající. Velmi jsem ocenil proaktivní přístup a snahu nad projektem přemýšlet a navrhovat pro mě jako zákazníka co nejlepší řešení.

p. Šafařík, 07.07.2015 (Hostivice, okr. Praha-západ)

Rekonstrukce pokojů a montáž palubkových dveří Buštěhrad

Celkové hodnocení: S provedením prací od p. Rusnáka jsme velmi spokojeni. Tato zakázka nebyla první, kterou u nás v domku realizoval a patrně nebyla ani poslední. Realizace vždy proběhla dle našich požadavků. Zejména oceňujeme, že p. Rusnák dodržuje sjednané termíny provedení prací, což dle našich zkušeností s jinými řemeslníky není samozřejmé. Jde o ochotného a zručného řemeslníka.

p. Kuslová, 04.06.2015 (Buštěhrad, okr. Kladno)

Terasa a schodiště Chýně

Celkové hodnocení: Velká spokojenost, velmi kvalitně odvedená práce. Dobrá komunikace, ochota poradit.

p. Vladicescu, 11.05.2015 (Chýně, okr. Praha-západ)

Pergola Stehelčeves

Celkové hodnocení: Práce byla provedena na základě vzájemné dohody. Termín i cena za dílo byly dodrženy. Komunikace s panem Rusnákem byla bezproblémová a byl slušný a vstřícný k našim požadavkům.

25.02.2015 (Stehelčeves, okr. Kladno)

Terasa Hýskov

Celkové hodnocení: Terasa byla zhotovena v termínu a za domluvenou cenu. Zatím jedna vyreklamovaná vada – již odstraněna.

p. Foltýn, 04.01.2015 (Hýskov)

Terasa Vinařice

Pergola Chýně

Terasa Unhošť

Celkové hodnocení: Pan Rusnák co slíbil, tak to dodržel. S provedením a kvalitou jsem spokojen. Doporučuji.

p. Bauer, 30.06.2014 (Unhošť, okr. Kladno)

Plot a střecha zahradního domku Drahelčice

Celkové hodnocení: Termín i kvalita bez problému, zejména oceňuji časovou flexibilitu.

p. Hradil, 12.05.2014 (Drahelčice, okr. Praha-západ)

Rozšíření stávající zámkové dlažby

Celkové hodnocení: Po dlouhé době jsem natrefil na doopravdy dobrého řemeslníka, který je pečlivý. S prací pana Rusnáka jsem maximálně spokojen a určitě jeho služby využiji i v budoucnu. Realizace zámkové dlažby proběhla dle domluvy, cena i termín byly dodrženy.

p. Lipner, 11.05.2014 (Hostivice, okr. Praha-západ)

Terasa Praha

Celkové hodnocení: Po telefonické domluvě a schůzce jsme domluvili cenu, která byla dodržena. Práce odvedena v termínu a podle nás ve špičkové kvalitě, bez jakýchkoli závad. Příjemné vystupování, nic není problém. Můžeme jen doporučit a určitě budeme spolupracovat i do budoucna.

p. Tuláček, 15.09.2013 (Praha)