Poslední zakázky

Pergola zastřešená průhledným polykarbonátem

Popis zakázky: Pergola zastřešená průhledným polykarbonátem

Hodnocení zakázky: Od začátku do konce perfektní spolupráce. Na začátku nám pan Rusnák poradil s výběrem vhodného zastřešení a pak jsme již mohli sledovat, jak pergola roste. Mohu 100% doporučit.

p. Křížek (Hostouň), 2023

Zahradní pergola a vydláždění podlahy

Popis zakázky: Zahradní pergola a vydláždění podlahy

Hodnocení zakázky: S prací i přístupem pana Rusnáka jsem byl vysoce spokojen. Je nejen profesionál, pokud jde o řemeslnou práci, ale je na něj naprosté spolehnutí v komunikaci i organizaci práce. V rámci dohodnuté práce zajistil jak nakoupení stavebního materiálu, tak i jeho dopravu. Samotnou pergolu pak považuji za bezchybné dílo, které zcela slouží ke svému účelu a je i vizuálně dokonalé. Práce byla dokončena v dohodnutém termínu, a to včetně provedení víceprací, dle přání zákazníka. Služby a práci pana Jozefa Rusnáka mohu jedině doporučit.

p. Stupčuk (Buštěhrad), 2022

Pergola na terase

Popis zakázky: Pergola na terase

Hodnocení zakázky: Realizace pergoly proběhla bez problémů. Pan Rusnák je spolehlivý, pečlivý, jeho práce je precizní. Doporučuji.

p. Žáková Jílková (Buštěhrad), 2022

Zahradní altán

Popis zakázky: Zahradní altán

Hodnocení zakázky: Práce proběhly dle dohody, v požadované, tj. výborné kvalitě, cena dodržena. Můžeme doporučit.

p. Knápek (Mníšek pod Brdy), 2022

Rekonstrukce terasy, zahradní domek (kůlna), přístřešek pro auto a parkovací stání

Popis zakázky: Rekonstrukce terasy, zahradní domek (kůlna), přístřešek pro auto a parkovací stání

Hodnocení zakázky: Druhá zkušenost s p. Rusnákem. Vše proběhlo opět dle dohody – termín, rozpočet. Od začátku nastavení reálných očekávání, průběžně flexibilita a aktivní pomoc při hledání optimálního řešení. Výsledek bez výhrad, 100% spokojenost.

p. Šafařík (Hostivice), 2022

Dřevěná pergola s polykarbonátovou střechou

Popis zakázky: Zadáním byla dřevěná pergola zastřešená polykarbonátovou krytinou na stávající terasu ze zamkové dlažby

Hodnocení zakázky: S provedením zakázky jsme naprosto spokojení, práce provedená pečlivě, bezproblémová domluva. Pana Rusnáka jako řemeslník můžeme jen doporučit.

p. Tománková (Líšnice), 2022

Výroba a montáž zahradního domku s pokládkou dlažby

Popis zakázky: Výroba a montáž zahradního domku s pokládkou dlažby pod domkem

Hodnocení zakázky: S prací pana Rusnáka jsme byli maximálně spokojeni. Je to velký profesionál co se týče kvality práce i přístupu. Naši představu o zahradním domku jsme panu Rusnákovi ukázali na fotografii a bez problémů byl pan Rusnák schopen domek navrhnout, nakoupit materiál a domek postavit. Žádná supervize, maximální samostatnost. Vřele doporučujeme, nebudete zklamáni.

p. Bešenda (Tuřany, okr. Slaný), 2022

Dřevěný přístřešek pro 2 auta

Popis zakázky: Stavba dřevěného přístřešku pro dvě auta

Hodnocení zakázky: S vyhotovením zakázky od pana Rusnáka jsme velmi spokojeni.  Je to již 3. spolupráce s ním. Vážíme si jeho schopnosti uvažovat dopředu, plánovat dle použitého materiálu. Precizní práce a spolehlivost.

p. Širanec (Koněprusy, okr. Beroun), 2022

Stavba dřevěné venkovní pergoly, dřevo-plastové terasy a dřevěné pojezdové zástěny

Popis zakázky: Stavba dřevěné venkovní pergoly, dřevo-plastové terasy a dřevěné pojezdové zástěny

Hodnocení zakázky: Pan Rusnák odvedl kvalitní práci. Možnost domluvy na případných změnách během realizace. Maximální spokojenost, práce do detailu, spolehlivost, vše na základě předem dohodnutého rozpočtu a smlouvy. Doporučuji.

p. Musil (Hřebeč, okr. Kladno), 2021

Stavba pergoly

Popis zakázky: Stavba pergoly.

Hodnocení zakázky: Dlouho jsem hledala zdatného řemeslníka, který by mi postavil pergolu dle mích představ. Věděla jsem co chci, ale až pan Rusnák mi nabídl komplexní řešení. Zamyslel se nad možnými variantami, vymyslel řešení, zaslal vše předem přehledně vyčíslené. Během zhotovení byl ochotný diskutovat o úpravách, tak aby vyhověl mým požadavkům. Používá kvalitní nářadí, pracuje pečlivě a hlavně věci přemýšlí. Výsledkem je pergola, za kterou uděluji panu Rusnákovi jednotku s hvězdičkou a můžu ho jenom doporučit.

p. Gladson (Hostivice), 2021

Stavba pergoly

Popis zakázky: Stavba pergoly s rozměry 5×6 m s plochou střechou pro následnou instalaci zelené střechy. Masivní konstrukce.

Hodnocení zakázky: Velmi precizně odvedená práce, v časovém rozmezí, které si pan Rusnák na to dal a v předem domluveném položkovém rozpočtu. Za nás velká spokojenost. Děkujeme.

p. Vaňková (Dobřichovice), zima 2020

Kompletní úprava okolí rodinného domu

Popis zakázky: Realizace zámkové dlažby, pergol, zahradního domku a zděného plotu

Hodnocení zakázky: Jsem s  p. Rusnákem maximálně spokojen nejen po profesní, ale i lidské stránce. Vždy se mnou konzultoval veškeré stavební práce a dával mi nové inspirativní nápady jak řešit stavbu jako takovou.

p. Jakubík (Červený Újezd), léto 2020

Stavba dřevěné pergoly

Popis zakázkyStavba dřevěné pergoly

Hodnocení zakázky: Pan Rusnák odvedl vysoce kvalitní a profesionální práci. Jedná se již o druhou zakázku v naší rodině. Dodržel předem dohodnutou částku. Je velmi ochotný i co se týče víceprací. Navíc je i velmi kreativní. Rozhodně doporučujeme a vždy se na něj budeme rádi a s důvěrou obracet.

p. Svoboda (Masečín), léto 2020

Dva zahradní domky

Popis zakázkyStavba dvou zahradních domků

Hodnocení zakázky: S panem Rusnákem jsem byl spokojen, práci odvádí na profesionální úrovni. Materiál dobře propočítá aby nebylo moc prořezů a není problém během stavby se dohodnout na různých vylepšení.
Vše proběhlo tak jak jsme se dohodli.

p. Nežerka (Tuchoměřice), léto 2020

Stavba pergoly

Popis zakázkyStavba dřevěné pergoly

Hodnocení zakázky: Naprosto dokonalá spolupráce. Pan Rusnák se podílel i na vymýšlení realizace, bez problému akceptoval další požadavky, práce odvedena velmi kvalitně, pečlivě a v dohodnutém termínu. Je radost spolupracovat s profesionálem jako je on.

p. Tomášová (Drahelčice), léto 2020

Palisáda z dřevěných kůlů

Popis zakázky: Jedná se o dřevěnou palisádu kolem terasy lemovanou liánami a popínavými rostlinami na kovové konstrukci. Palisáda je ze smrkových kůlů o průměru 150 mm

Hodnocení zakázky: Celkový vzhled působí přirozeně a útulně. S prací pana Rusnáka jsem velmi spokojená. Doporučuji ostatním.

p. Plecitá (Těně, okr. Rokycany), léto 2019

Výroba a montáž dřevěné pergoly s polykarbonátovou střechou

Popis zakázky: Výroba a montáž dřevěné pergoly s polykarbonátovou střechou

Hodnocení zakázky: S prací pana Rusnáka jsem velice spokojena. Rychlá domluva, dobře odvedená práce a dobrá komunikace. Doporučuji!

p. Pavlovská (Červený Újezd), léto 2019

Dřevěná pergola s polykarbonátovou střechou

Popis zakázkyDřevěná pergola s polykarbonátovou střechou

Hodnocení zakázky: Jako vždy pan Rusnák odvedl výbornou práci. Vynikající domluva, vstřícnost, práce rychlá a přesná. Vřele doporučuji.

p. Stefanidis (Hřebeč), jaro 2019

Terasa ze skladebné dlažby

Popis zakázky: Terasa okolo novostavby a přilehlé chodníčky ze skladebné dlažby

Hodnocení zakázky: Práce pana Rusnáka byla odvedena perfektně, přesně podle požadavku. Pan Rusnák je řemeslník, jakých je velmi málo. Nejen, že poradí, ale i práci perfektně odvede. Mohu jen doporučit. Děkuji

p. Neumannová (Trnová), jaro 2019

Zahradní domek

Popis zakázky: Zahradní domek na nářadí o rozměrech 3 x 3,5 metru

Hodnocení zakázky: Pan Rusnák je velice šikovný člověk. Příprava na stavbu a poté samotná montáž zahradního domku proběhla v naprostém pořádku. Pro pana Rusnáka nic není problém, splní veškeré vaše požadavky. Rozumný člověk, se kterým se dá na všem domluvit a svojí práci rozumí. Za mě 100% spokojenost a můžu vřele doporučit. Jen tak dál! Děkuji

p. Jirásek (Horoměřice), podzim 2018

Zastřešení terasy

Popis zakázky: Dřevěná konstrukce s ochranným nátěrem + střecha z plného polykarbonátu, schůdky ze sibiřského modřínu

Hodnocení zakázky: S přípravou, průběhem i výsledkem jsme spokojeni. Pan Rusnák pracuje pečlivě. Dodatečné práce, které jsme si v průběhu realizace vymysleli provedl ochotně a k naší spokojenosti. Děkujeme

p. Včela (Doksy u Kladna), podzim 2018

Zahradní domek

Popis zakázky: Zahradní domek (bez terasy)

Hodnocení zakázky: S panem Rusnákem je skvělá spolupráce, ochotně vše vysvětlí, případné zádrhele elegantně vyřeší. S výsledkem práce jsme spokojení, vše bylo dodrženo v termínu. Můžeme vřele doporučit.

p. Doležal (Buštěhrad), podzim 2018

Terasa a zástěna k řadovému domu

Popis zakázky: Terasa a zástěna k řadovému domu

Hodnocení zakázky: Pan Rusnák pracuje pečlivě, terasa a zástěna vypadají moc pěkně.

p. Procházka (Dolní Počernice), květen 2018

Pergola se zastřešením

Popis zakázky: Pergola se zastřešením

Hodnocení zakázky: Výborné a pečlivé provedení, vše dle dohody, včas.

p. Naiwirtová (Chýně), květen 2018

Pergola - světlolam nad venkovní terasou

Popis zakázky: Pergola – světlolam nad venkovní terasou

Hodnocení zakázky: Pan Rusnák nám již dělal terasu, takže jsme věděli, že je šikovný a spolehlivý. Rozhodně to nebyla naše poslední spolupráce. Jednání na úrovni, práce odvedená dle domluvy, včas, kvalitně. Mohu doporučit.

p. Hájek (Petrov u Prahy), duben 2018

Terasa před vchodem, pokládka skládané dlažby, betonování obrubníků a palisád

Popis zakázky: Terasa před vchodem, pokládka skládané dlažby, betonování obrubníků a palisád

Hodnocení zakázky: S prací pana Rusnáka jsme velice spokojeni, precizní- doslova milimetrová práce, vše perfektně zpracované včetně konzultace a nabízí funkční řešení.

p. Širanec (Koněprusy), duben 2018

Dřevěná pergola se zastřešením z komůrkového polykarbonátu

Popis zakázky: Dřevěná pergola se zastřešením z komůrkového polykarbonátu

Hodnocení zakázky: Již ve fázi návrhu jsme ocenili zkušenosti a doporučení p. Rusnáka. Samotné práce pak proběhly i přes nepřízeň počasí bez jakýchkoliv komplikací. Výsledkem je velmi precizní provedení pergoly zcela dle předchozí dohody.

p. Richter (Buštěhrad), březen 2018

Pergola u rodinného domu

Popis zakázkyPergola u rodinného domu

Hodnocení zakázky: Vše v naprostém pořádku.

p. Zýka (Buštěhrad), březen 2018

Terasa z WPC materiálu spolu se samostatně stojící pergolou a zahradní domek

Popis zakázky: Terasa z WPC materiálu spolu se samostatně stojící pergolou a zahradní domek dle zadání

Hodnocení zakázky: S prací pana Rusnáka jsme velice spokojeni. Práce byla vykonána v předem dohodnutém termínu i v domluveném rozpočtu. Stavba je provedena poctivě a na pohled moc pěkně. Tam kde jsme si nebyli úplně jisti dokázal pan Rusnák poradit a vyřešit. Spolupráci s panem Rusnákem doporučujeme a v případě potřeby se na něj znovu obrátíme.

Petr K. (Slatina), březen 2018

Samonosná zastřešená pergola a terasa ze sibiřského modřínu

Popis zakázky: Samonosná zastřešená pergola a terasa ze sibiřského modřínu

Hodnocení zakázky: Velice precizní práce. Pan Rusnák dal sám doporučení na řešení problematických detailů a celou zakázku vyhotovil a dokončil jak bylo domluveno. Byly jsme velice spokojeni. Kvalita odvedené práce se nám velice líbila.

Peter Š. (Koněprusy), 4.1.2018